ÖVRIGT / Mattor / Ensi 6434001
nr 643 4001
Ensi
Tidigt 1900-tal, Yomut, 147x153
Kondition: jämnt ställvis hårdare slitage, skada
Utrop:
2.500 kr
Såld:
4.500 kr
måndag 31 maj 2010
kl 16:00:01
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
1.900 kr
2.500 kr
ledande budet*